The Loop Kapadokya

Otelimiz Hakkında

Öncelikle otelimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Eşsiz Kapadokya bölgesinde unutulamayacak bir zaman geçirmenizi dileriz. Bunun için de biz The Loop Kapadokya ailesi olarak elimizden gelen en güzel ev sahipliğini yapmak dileğindeyiz. Öncelikle sizlere otelimiz ve bölgemiz hakkında küçük bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Otelimize giriş saati 14:00, çıkış saati 12:00 dir. Erken giriş ve geç çıkış için odanın müsait olup olmadığını lütfen resepsiyona danışıp önceden bilgilendirme yapınız. Sabah 11:00 dan önceki girişler için bir gün öncesinin de rezervasyonunun yaptırması gerekmektedir aynı şekilde öğlen 14:00 dan sonraki çıkışlarda çıkış günün de rezervasyonunun yaptırılması gerekmektedir.

Otelimiz oda kahvaltı ya da sadece oda olarak misafirlerini ağırlamaktadır, (ekstra kahvaltı için lütfen resepsiyondan bilgi alınız) ekstra öğlen ya da akşam yemeği isteyen misafirlerimize anlaşmalı olduğumuz firmadan yiyecek temin edilmektedir ve misafirlerimizin dışardan yiyecek ve içecek getirilmesi kesinlikle yasaktır. Mini bar ve diğer tüm içecekler ekstra olarak hesabınıza yansıtılacaktır.

Kahvaltımız açık büfe ya da serpme kahvaltı olarak verilmektedir. Kahvaltımız 9:30-11:00 arasındadır, daha erken kahvaltı almak isteyen misafirlerimizin problem yaşamak adına resepsiyona önceden bilgilendirme yapmasını önemle rica ediyoruz.

Bölgemizin tarihi ve doğal dokusunu gezmek için iki alternatif bulunmaktadır; bunlardan ilki lokal acentelerin yapmış olduğu bölge turları, bu turlar da Kırmızı bölge turu, yeşil bölge turu, mavi bölge turu olarak üçe ayrılmaktadır. Diğer bir seçenek de kendi aracınızla gezmektir; bunun için de dilerseniz kendiniz, dilerseniz bakanlıkça onayla özel rehber eşliğinde gezebilirsiniz. Grup olarak gezmek için rehber ve acente belgesi yasal olarak zorunludur hatırlatmak isteriz.

 Bölgemiz içerisinde yapılabilecek birçok aktivite bulunmaktadır bunlardan en gözde olanları; balon turu, yamaç paraşütü, at ya da deve ile vadi turu, ATV turu, vadilerde safari, Türk gecesidir.  Aynı zamanda bölgemiz içerisinde çok güzel restoranlar ve kafeler bulunmaktadır. Herhangi bir organizasyona katılmak ve rezervasyon yapmak isterseniz lütfen bizimle çekinmeden iletişime geçin yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

İptal koşulları: İade edilemez rezervasyonlar, herhangi bir mücbir sebep olmaması durumunda iptali gerçekleşemez. Misafirin bir sene içerisinde kullanılmak üzere değişiklik hakkı vardır, değişiklik tesisin müsait olmasına bağlı gerçekleşir. Otel fiyat sabitlemesini garanti etmez ve olası bir değişiklikten doğan fiyat farkı tamamen misafirin sorumluluğundadır.

İade edilebilir rezervasyonlar, giriş tarihinden 14 gün öncesine kadar iptal edilebilirler, iptal edilmeyen rezervasyonlarda misafir tüm konaklama tutarından sorumludur.

 

Tatilinizin güzel geçmesi dileği ile;

THE LOOP KAPADOKYA